ZagrosLogoZagrosLogo
ENGLISH   |   فارسی    
 
 
 
اخبــار
 
تقویم آموزشی شرکت زاگرس ماشین
۱۳۹۴/۱۰/۲۳
برای دانلود فایل ضمیمه را کلیک کنید.
دریافت فایل ضمیمه

دوره آموزشی اپراتوری شرکت مبین در معدن میدوک
۱۳۹۴/۹/۲۲
پیرو درخواست شرکت مبین مبنی برگزاری دوره اپراتوری دستگاههای 75131 و 7540 برای این شرکت در معدن میدوک تیم آموزشی شرکت زاگرس ماشین به منظور برگزاری این دوره آموزشی مورخ 10/8/94 به مدت 6 روز و به صورت انتفاعی به منطقه اعزام شد. نفرات این تیم آموزشی را مهندسین سمیع پور و بهرامی تشکیل دادند. در این دوره ابتدا آموزش تئوری های مربوط به اپراتوری دامپتراک ها گفته شد و سپس به آموزش عملی پرداخته شد. بخش تئوری دوره مربوط به اپراتوری دامپتراک های 75131 برگزار شده در قالب 3 جلسه حدود 3 ساعتی و مجموعا برای 60 اپراتور برگزار شد. همچنین بخش تئوری دوره مربوط به اپراتوری دامپتراک های 7540 برگزار شده در قالب یک جلسه حدود 2 ساعتی برای 7 اپراتور برگزار شد.

فعالیتهای ورزشی شرکت زاگرس ماشین
۱۳۹۳/۱۲/۲۳
یک دوره مسابقات 4 جانبه و با شرکت تیمهای زاگرس ماشین،پایافرازماشین،انبار کیسون و تدبیریارخاورمیانه در سالن شهدای ارم کرج برگزار گردید. این اولین حضور رسمی تیم زاگرس ماشین با حضور پرسنل شرکت بود.

پس از انجام مسابقات به صورت دوره ای این نتایج به دست آمد: تیمهای پایافراز ماشین، انبار کیسون، زاگرس ماشین و تدبیریارخاورمیانه به ترتیب عناوین اول تا چهارم را کسب کردند. البته تیم زاگرس ماشین با کمی بدشانسی به این رتبه دست یافت . ناگفنه نماند که اعضای تیم برای اولین بار در کنارهم قرار گرفته بودند و در ادامه مسابقات بازی منسجمتری از خود ارائه دادند.انشااله در دوره های بعدی مسابقات تیم زاگرس ماشین با قدرت و هماهنگی بیشتری راهی مسابقات آتی خواهد شد.

در پایان از طرف بازیکنان بابت تجهیز و آماده سازی این تیم از مدیریت و کسانی که ما را یاری کردند سپاسگزاری میگردد.

افتتاح مرکز جدید شرکت زاگرس ماشین
۱۳۹۳/۱۲/۳
پس از یک دهه تجربه موفق استفاده از دامپتراکهای بلاز در معادن و پروژه های عمرانی ایران و ارائه خدمات پس از فروش این دستگاهها توسط شرکت زاگرس ماشین، مرکز جدید این شرکت جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان تاسیس گردید. این مرکز که مراحل احداث و تجهیز آن از سال گذشته شروع شده بود روز یکشنبه 07/10/93 با حضور جناب آقای ماکی وزیر محترم امور خارجه بلاروس و هیئت همراه رسماٌ افتتاح شد.
این مجموعه جدید که در کیلومتر 20 جاده قدیم تهران-کرج و در مجاورت جاده اصلی واقع شده است دارای 7000 متر مربع فضا می باشد که 2400 متر مربع آن به صورت سرپوشیده به انبار و تعمیرگاه مرکزی اختصاص یافته و فضای باز آن نیز جهت نمایشگاه ماشین آلات و تست آنها در نظر گرفته شده است. در این مرکز بخشهای مختلف از جمله خدمات پس از فروش، بازاریابی و انبار و سفارشات مستقر شده اند.
در مراسم افتتاح این مرکز علاوه بر وزیر محترم امور خارجه بلاروس، جناب اقای ریباک سفیر محترم بلاروس در ایران، نمایندگان سهامداران ، جناب آقای مهندس سیدصالحی مدیرعامل محترم و سایر مدیران شرکت زاگرس ماشین حضور داشتند. در این مراسم چند ساعته بخشهای مختلف ستادی و عملیاتی این مجموعه جدید شامل ساختمان اداری، مرکز آموزش، تعمیرگاه مرکزی، انبار قطعات یدکی، فضای نمایشگاهی و دامپتراکهای بلاز 50 و 60 تنی مستقر در این مجموعه مورد بازدید قرار گرفت.
در ادامه، گزارش مختصری از مجموعه فعالیتها در بخشهای مختلف توسط مدیر عامل و سایر مدیران شرکت به سمع و نظر مدعوین رسید و در پایان نیز وزیر محترم امور خارجه بلاروس از زحمات آقای مهندس سید صالحی و مجموعه شرکت زاگرس به منظور ایجاد این مرکز مطابق با استانداردهای شرکت بلاز قدردانی کرده و آرزوی موفقیت نمودند.
شایان ذکر است تاکنون بالغ بر 400 دستگاه دامپتراک بلاز با ظرفیتهای 30 تا 240 تن به معادن مختلف کشور از جمله معادن سنگ آهن چادرملو، مس سرچشمه، مس میدوک، مس سونگون و پروژه های مختلف سد سازی وعمرانی کشورعرضه شده و مورد بهره برداری قرار گرفته اند.

123456
 
Copyright ©2004-2017 Zagros Machine Ltd. All rights reserved.
Powered by ParmidaTech